Çalışma Anlayışımız

B eyaz Dünya sürdürülebilir ve kaliteli hizmet anlayışı sunma amacıyla yola çıkmıştır. Sağlıklı bir çalışma ortamı, personel performansı açısından önemli bir yer tutmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kalitemizi iyileştirmeyi amaçlar, hizmet bitiminde beklentilerin karşılandığından emin oluruz.

Temizlik Anlayışımız

Ç alışma ve yaşam alanlarında yapılan temizlik hizmeti, müşteriler tarafından genellikle gözle görülebilen temizlik ile değerlendirilir. Gerçek anlamda temizlik ise, hijyen kuralları göz önüne alınarak yapılan temizliktir. Şirketimiz, hijyen kurallarına azami ölçüde uyarak maksimum müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

Nasıl Temizlik Yapıyoruz?

P rofesyonel personellerimiz tarafından yapılan temizlik işlemi, yaşam bölümlerinden sağlık bölümlerine (WC, Banyo) doğru, temizden kirliye doğru yapılması esasıyla her iki tarafça kabul görecek şekilde tamamlanır.

Temizlik Malzemeleri ve Kullanımı

Ç alışma ve yaşam alanlarında kullanılan temizlik malzemeleri, mutfakta kullanılan malzemeler ile sağlık bölümlerinde kullanılan malzemeler etiketleme yöntemiyle birbirinden ayrılmaktadır. WC ve banyolarda kullanılan fırçalar ve temizlik bezleri kesinlikle tek kullanımlıktır.

Endüstriyel Temizlik Makineleri

M akine parkurumuzda bulunan elektrikli süpürge, vakumlama makinesi, koltuk yıkama makinesi vb. makinelerimiz hizmet öncesi ve sonrası bakımları periyodik olarak hijyen kurallarına uyularak yapılmaktadır.

Temizlik Kimyasalları ve Deterjanlar

T emizlik işlemleri sırasında kullandığımız ürünler, ilgili ulusal ve uluslararası kuruluşlarca kalitesi tescillenmiş markalardan oluşmaktadır. Bilindiği üzere insan sağlığına zararsız kimyasal bulunmamaktadır. Temizlik uygulamaları, kullanım talimatlarına uygun olarak, gerekli durulamalar yapılarak ve kimyasalların birbirleriyle etkileşimleri bilinerek uygun karışımların yapılması suretiyle, sağlığımız açısından olası tehditler tamamen ortadan kaldırılmaktadır.