ceo

  • Beyaz Dünya olarak ev ve ofis temizliğinden yat temizliğine, iş merkezlerinden ibadethanelere kadar birçok alanda profesyonel temizlik hizmeti sunmaktayız. Verdiğimiz hizmetin devamlılığı, kalitesi ve müşteri memnuniyeti temel prensiplerimizi oluşturur.

  • Temizlik hizmeti çerçevesinde sağlık alanlarında (wc, banyo) kullanılan malzemeler, yaşam alanlarında kesinlikle kullanılmamaktadır. Bu alanlarda kullanılan bezler tek kullanımlık olup, işlem bitiminin ardından atılmaktadır. Kullanılan diğer malzemeler ise etiketleme yöntemi ile kullanım alanına göre sınıflandırılarak hijyenik bir uygulama sağlanmaktadır. Aynı şekilde vakumlama yöntemi ile yapılan temizlikte de vakum, ıslak ve kuru süpürge aparatları, kullanıldığı bölüme göre ayrılmaktadır.

  • Özellikle konut temizliklerinde vakumlama yöntemi ile uygulama yapıldıktan sonra, paspas vb. ekipman kullanılmayıp, yeterli kurulama sağlanmamış yüzeyler mop ile kurulanmaktadır. Bu şekilde hem kaliteli ve hijyenik temizlik uygulaması yapılır hem de müşteri beğenisi ile hizmet tamamlanır.

HİZMETLERİMİZ

"Her ihtiyaca uygun profesyonel çözümler"

Kurumsal Temizlik Hizmeti

Tesis yönetiminde müşteri ile görüşülerek uygulanacak çalışma programı belirlenir. Sözleşme akabinde kadrolu ve eğitimli personellerimiz, tüm yasal ve özlük hakları korunmak suretiyle tesis veya işyerinizde temizlik hizmeti vermeye başlamaktadır.

Daire ve Villa Temizliği

Evinizde istediğiniz her türlü temizlik hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz. İhtiyaç doğrultusunda yüzeysel veya detaylı temizlik yapılmaktadır. Birçok konut, site ve villanın periyodik temizliğini yürütmenin verdiği bilgi birikimi ve güleryüzlü personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Ofis ve İşyeri Temizliği

Çalışma alanlarının temizliği ve hijyeni, personel verimliliği açısından da büyük öneme sahiptir. Bunun bilincinde olan güvenilir ve profesyonel temizlik personellerimiz, çalışanlara rahatsızlık vermeden, en kaliteli ve kısa sürede temizlik hizmetini tamamlamaktadır.

Dış Cephe Temizliği

Binaların ilk göze çarpan kısımları dış cepheler olmasına rağmen, temizliği en az önemsenen yerlerdir. Dış cephe kaplama türü ne olursa olsun, size uygun çözümler ile vinç, asma sepet veya asansörlü dış cephe temizliği hizmetleri vermekteyiz.

Yat Temizliği

Yat ve tekne temizliğinde uzmanlaşmış personellerimiz, kamaralardan kaptan köşküne, güverteden sistineye kadar istediğiniz her alanın temizlik uygulamasını başarı ile yapmaktadır.

Tadilat ve İnşaat Sonrası Temizlik

İnşası tamamlanmış ve hiç oturum olmamış yada tadilat görmüş her türlü konut ve villanın temizliği, uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Uygulama sırasında ankastre, tezgah, zemin kaplamaları ve diğer hassas yüzeyler dikkate alınarak büyük bir titizlikle hasar oluşmadan temizlik tamamlanmaktadır.

İbadethane, Otel ve Yurt Temizliği

Toplu yaşam ve kullanım alanları, sağlık açısından en riskli yapılardır. Bunun bilincinde olan nitelikli personellerimiz, periyodik veya talep üzerine yapılan temizliklerde öncelikle hijyen oluşturma konusunda azami ölçüde gayret göstermekte ve kullanılan kimyasallardan maksimum oranda arındırılmış bir uygulama ortaya koymaktadır.

Afet Sonrası Temizlik

Hiçbir müşterimizin ihtiyacı olmasın temennimizle...          Su baskını, yangın gibi nedenlerden dolayı zarar görmüş konut, işyeri veya tesisinizin, kötü koku ve tüm afet izlerinden arındırılması profesyonel bir uygulama gerektirir. Uygun makine ve kimyasallar kullanılarak yapılan bu çalışmada, hasara uğramış bazı eşyalar da kurtarılabilmektedir.

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Evinizde ve işyerinizde bulunan duvardan duvara halılar, koltuklar ve oturma grupları, kuru köpük veya sulu vakumlama yöntemi ile temizlenir.